دریای Weddell

در این صفحه تعداد 103 مقاله تخصصی درباره دریای Weddell که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI دریای Weddell (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: دریای Weddell; Antarctica; Free-living marine nematoda; Community ecology; Continental shelf; Dispersal; Environmental filtering; Variation partitioning; Antarctica; Southern Ocean; Weddell Sea;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: دریای Weddell; Southern Ocean; Weddell Sea; Transient tracers; Chlorofluorocarbon (CFC); Transit time distribution (TTD); Ventilation; Antarctic Bottom Water (AABW); Weddell Sea Bottom Water (WSBW); Weddell Sea Deep Water (WSDW); Anthropogenic carbon (Cant)
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: دریای Weddell; Bacterioplankton; Production; Heterotrophy; LH-PCR; Weddell Sea; IcebergsN, Near; F, Far; REF, reference; IA, Iceberg Alley; ASW, Antarctic Surface water; WW, winter water; UCDW, Upper circumpolar deep water.Southern Ocean; Scotia Sea; Weddell Sea; Antarc