درخت بید

در این صفحه تعداد 151 مقاله تخصصی درباره درخت بید که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI درخت بید (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: درخت بید; Short-rotation coppice; Willow; Fast pyrolysis; Pyrolysis oil; High-resolution mass spectrometry; Fourier transform ion cyclotron resonance; Electrospray ionization; Atmospheric pressure photoionization;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: درخت بید; Energy crops; Mimosa; Willow; Giant reed; Silver grass; Kraft pulping; Lignin; Structure; Characterization; Nitrobenzene oxidation; NMR; Vanillin; Syringaldehyde;