زیست توده وودی

در این صفحه تعداد 140 مقاله تخصصی درباره زیست توده وودی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI زیست توده وودی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: زیست توده وودی; ANRE; Agency for Natural Resource and Energy; FAO; Food and Agriculture Organisation; FIT; Feed-in Tariff; FY; Fiscal Year; IEA; International Energy Agency; IOT; Input-Output Table; LCA; Life Cycle Assessment; MAFF; Ministry of Agriculture, Forestry, a
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: زیست توده وودی; kW; kilowatt; kWh; kilowatt hour; NCV; net calorific value; UAA; Utilized Agricultural Area; CV; coefficient of variation; Rural development; Governance; Life Cycle Assessment; Economic profitability; Woody biomass;