کد مقاله کد نشریه سال انتشار مقاله انگلیسی ترجمه فارسی نسخه تمام متن
10118303 1632393 2018 4 صفحه PDF سفارش دهید دانلود کنید
عنوان انگلیسی مقاله ISI
New sufficient conditions for bipancyclicity of balanced bipartite digraphs
ترجمه فارسی عنوان
شرایط جدید کافی برای دوزبانه بودن دیفرانسیل متعادل دو طرفه
ترجمه چکیده
نتایج اصلی، شرایط کافی برای دیفرانسیل متعادل دو طرفه را فراهم می کند که به دو دسته تقسیم می شود. اینها به نتایج شناخته شده در دیفرانسیل پانچسیکال می پردازند.
اگر به ترجمه دقیق تر نیاز دارید، مترجمان ما آمادگی دارند این مقاله را با کیفیت مطلوب و هزینه مناسب برای شما ترجمه نمایند.
موضوعات مرتبط
مهندسی و علوم پایه ریاضیات ریاضیات گسسته و ترکیبات
چکیده انگلیسی
The main results provide sufficient conditions for balanced bipartite digraphs to be bipancyclic. These are analogues to well-known results on pancyclic digraphs.
ناشر
Database: Elsevier - ScienceDirect (ساینس دایرکت)
Journal: Discrete Mathematics - Volume 341, Issue 11, November 2018, Pages 3237-3240
نویسندگان
,