کد مقاله کد نشریه سال انتشار مقاله انگلیسی ترجمه فارسی نسخه تمام متن
10256704 162840 2015 10 صفحه PDF سفارش دهید دانلود رایگان
عنوان انگلیسی مقاله ISI
Hedging in the discourse of central banks
ترجمه فارسی عنوان
هجوم در گفتمان بانک مرکزی
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI انگلیسی
رایگان برای ایرانیان
سفارش ترجمه تخصصی
با تضمین قیمت و کیفیت
کلمات کلیدی
ترجمه چکیده
در این مقاله، نقش و جایگاه حبس در گفتمان بانک مرکزی بررسی می شود تا تعیین شود تا چه حد تمرکز بر روی حجاری های کلاسیک می تواند تجزیه و تحلیل کافی از این پدیده را انجام دهد. فرضیه تحقیق این است که با توجه به خطرات چندگانه در معرض خطر، رویکرد وسیع تر و جامع تر در زمینه هدر دادن به دنبال آن است که توسط بسیاری از محققان پذیرفته شود. مقاله شواهدی را ارائه می دهد که فراتر از جنبه های کمی - بین 4.7٪ و 5.8٪ از کلمات در سازه ها، دستگاه های هشدار کلاسیک هستند - مهم است که ابعاد کیفی و گفتمانی هشدار را در نظر بگیریم.
اگر به ترجمه دقیق تر نیاز دارید، مترجمان ما آمادگی دارند این مقاله را با کیفیت مطلوب و هزینه مناسب برای شما ترجمه نمایند.
موضوعات مرتبط
علوم انسانی و اجتماعی علوم انسانی و هنر زبان و زبان شناسی
چکیده انگلیسی
This paper examines the role and place of hedging in central bank discourse in order to determine to what extent a focus on classical hedges can yield an adequate analysis of the phenomenon. The research hypothesis is that, given the multiple risks at stake, a broader, more inclusive approach to hedging is called for than that adopted by many scholars. The paper brings evidence that beyond the quantitative aspects-between 4.7% and 5.8% of the words in the corpus are classical hedging devices-it is important to consider the qualitative and discursive dimension of hedging.
ناشر
Database: Elsevier - ScienceDirect (ساینس دایرکت)
Journal: Studies in Communication Sciences - Volume 15, Issue 1, 2015, Pages 83-92
نویسندگان
,
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI انگلیسی
رایگان برای ایرانیان
سفارش ترجمه تخصصی
با تضمین قیمت و کیفیت