هجوم آوردن

در این صفحه تعداد 337 مقاله تخصصی درباره هجوم آوردن که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI ترجمه شده هجوم آوردن
مقالات ISI هجوم آوردن (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: هجوم آوردن; C32; C58; G13; G15; Q14; Q42; Biofuel; Spot prices; Futures prices; Returns; Volatility; Risk; Co-risk; Bio-ethanol; Corn; Sugarcane; Diagonal BEKK model; Co-volatility spillover effects; Hedging; Risk management;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: هجوم آوردن; Biomedicine; Highly cited papers; Citation contexts; Method papers; Uncertainty; Hedging; Machine learning; Corpus linguistics; Logistic regression; Empiricism; Lowry's method;