کد مقاله کد نشریه سال انتشار مقاله انگلیسی ترجمه فارسی نسخه تمام متن
11017260 1748216 2018 7 صفحه PDF سفارش دهید دانلود رایگان
عنوان انگلیسی مقاله ISI
Barn owl nestlings vocally escalate when interrupted by a sibling: evidence from an interactive playback experiment
ترجمه فارسی عنوان
هنگامی که یک خواهر و برادر از هم جدا شدند، نهنگهای گاوآهن گاو را تقویت می کنند: شواهدی از یک آزمایش پخش تعاملی
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI انگلیسی
رایگان برای ایرانیان
سفارش ترجمه تخصصی
با تضمین قیمت و کیفیت
کلمات کلیدی
بازخورد شنوایی، ارتباطات، پخش تعاملی، با هم تداخل دارند، مذاکره برادرزاده، دینامیک زمانی، تایتو آلبا،
ترجمه چکیده
حیوانات می توانند به طور صحیح از پتانسیل نگهداری منابع خود و انگیزه برای رقابت برای حل مناقشات منافع استفاده کنند. این اجازه می دهد تا افراد خاصی رفتار خود را به یکدیگر بدون فجایع مبارزه کنند. اطمینان حاصل کنید که رقبا به درستی اطلاعات صدای یکدیگر را ارزیابی کنند، نیاز به مکانیسم برای جلوگیری از تداخل سیگنال است. تماس های متناوب با حریف (به عنوان مثال انتظار می رود تا فراخوانی حریف تا قبل از شروع آزمایشی به پایان برسد) به طور گسترده ای در حیوانات دیده می شود و می تواند بخشی از طریق یادگیری باشد. صرف نظر از این که آیا رقبای متخاصم را به عنوان نشانه ای از تسلط و یا تصادفی قطع می کند، اطلاعاتی که توسط فرد متوقف منتقل می شود، تا حدودی مبهم است. افراد متوقف شده از طریق فراخوانی بیشتری از مقابله با آسیب دیدگی سود می برند، و به رقبای خود نشان می دهد که تماس به طور همزمان، منفی است. ما این فرضیه بازخورد اجتماعی را در توت بلوط، تیتو آلبا، که در آن خواهر و برادر جوان به طور صحیح مذاکره می کنند، مورد بررسی قرار می دهیم که کدام یک از افراد دارای دسترسی اولویتی به مورد بعدی غذا است. در حال حاضر نشان داده شده است که نستله ها به طور فعال از قطع هر یک از یکدیگر اجتناب می کنند، اما همچنان آزمایش نشده است که آیا پرستاران هنگام قطع شدن، بازخورد اجتماعی را بازخورد می دهند. برای آزمایش این، ما یک "پخش متقابل اتوماتیک" را ایجاد کردیم که تماسهای پخش شده را قطع کرد یا قطع تماس مکالمات تک تک را قطع کرد. هنگامی که یک تماس پخش یک وقفه را قطع کرد، این فرد بلافاصله ارتباط صوتی را با سرعت تولید یک تماس طولانی و تولید تماس های بیشتر فورا شدت بخشید. همانطور که قبلا نشان داده شد، این واکنش تمایل به رقابت را خاموش می کند و به این ترتیب فرد احتمال کسب مواد غذایی بعدی را افزایش می دهد. چنین بازخورد های اجتماعی می تواند ثبات تکاملی مذاکرات زوجین آوازی را به عنوان یک روش غیرواقعی برای به اشتراک گذاشتن غذا تقویت کند.
اگر به ترجمه دقیق تر نیاز دارید، مترجمان ما آمادگی دارند این مقاله را با کیفیت مطلوب و هزینه مناسب برای شما ترجمه نمایند.
موضوعات مرتبط
علوم زیستی و بیوفناوری علوم کشاورزی و بیولوژیک علوم دامی و جانورشناسی
چکیده انگلیسی
To resolve conflicts of interest, animals can vocally signal their resource-holding potential and motivation to compete. This allows conspecifics to adjust their behaviour to each other without fighting physically. Making sure that competitors correctly assess each other's vocal information requires mechanisms to prevent signal interference. Alternating calls with those of an opponent (i.e. waiting until the opponent's call has ended before starting to vocalize) is widely observed in animals and could be partly acquired through learning. Regardless of whether competitors interrupt conspecifics as a signal of dominance or by accident, the information transferred by the interrupted individual is likely to be partly blurred. Interrupted individuals would hence benefit from counterattacking by calling more intensely, indicating to their competitors that calling simultaneously is counterproductive. We tested this 'social feedback' hypothesis in the barn owl, Tyto alba, in which young siblings negotiate vocally over which individual will have priority access to the next food item delivered. It has already been shown that nestlings actively avoid interrupting each other, but it remains untested whether nestlings give social feedback when interrupted. To test this, we developed an 'automated interactive playback' which broadcast calls that either interrupted or did not interrupt the calls of a singleton nestling. When a playback call interrupted a nestling, this individual immediately intensified vocal communication by quickly producing a long call and by producing more calls. As previously shown, this reaction tends to silence competitors and thereby increases the individual's likelihood of obtaining the next food item. Such social feedback could reinforce the evolutionary stability of vocal sibling negotiation as a nonaggressive way to share food.
ناشر
Database: Elsevier - ScienceDirect (ساینس دایرکت)
Journal: Animal Behaviour - Volume 145, November 2018, Pages 51-57
نویسندگان
, , , , ,
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI انگلیسی
رایگان برای ایرانیان
سفارش ترجمه تخصصی
با تضمین قیمت و کیفیت