کد مقاله کد نشریه سال انتشار مقاله انگلیسی ترجمه فارسی نسخه تمام متن
1894988 1044260 2010 9 صفحه PDF سفارش دهید دانلود رایگان
عنوان انگلیسی مقاله ISI
Lower bounds for the eigenvalues of the Dirac operator on Spinc manifolds
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI انگلیسی
رایگان برای ایرانیان
سفارش ترجمه تخصصی
با تضمین قیمت و کیفیت
موضوعات مرتبط
مهندسی و علوم پایه ریاضیات فیزیک ریاضی
پیش نمایش صفحه اول مقاله
Lower bounds for the eigenvalues of the Dirac operator on Spinc manifolds
چکیده انگلیسی
In this paper, we extend the Hijazi inequality, involving the energy-momentum tensor, to the eigenvalues of the Dirac operator on Spinc manifolds without boundary. The limiting case is then studied and an example is given.
ناشر
Database: Elsevier - ScienceDirect (ساینس دایرکت)
Journal: Journal of Geometry and Physics - Volume 60, Issue 10, October 2010, Pages 1634-1642
نویسندگان
,
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI انگلیسی
رایگان برای ایرانیان
سفارش ترجمه تخصصی
با تضمین قیمت و کیفیت