اپراتور دیراک

در این صفحه تعداد 107 مقاله تخصصی درباره اپراتور دیراک که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI اپراتور دیراک (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: اپراتور دیراک; Boundary integral equations; Boundary element method; Clifford analysis; Dirac operator; Three-dimensional elasticity; Multiple-component spatial harmonic function;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: اپراتور دیراک; primary, 53D50; secondary, 81S10, 53C27, 53D20, 58J20Geometric quantization; Locally compact groups; Momentum map; Hamiltonian manifold; Hochs–Landsman conjecture; Guillemin–Sternberg conjecture; Dirac operator; Witten deformation; Analytic localization;