مقادیر ویژه

در این صفحه تعداد 805 مقاله تخصصی درباره مقادیر ویژه که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI مقادیر ویژه (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مقادیر ویژه; 15A42; 47A63; 47A64; 47A30; Log-majorization; Matrix connections and means; Eigenvalues; Singular values; Trace and determinantal inequalities; Löwner-Heinz inequality; Furuta inequality; Araki-Cordes inequality;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مقادیر ویژه; 47B33; 47D06; 30H10; 30C45; 30C85; Semigroup of composition operators; Eigenvalues; Spectrum; Infinitesimal generator; Domains convex in one direction; Harmonic measure;