کد مقاله | کد نشریه | سال انتشار | مقاله انگلیسی | نسخه تمام متن |
---|---|---|---|---|
4650604 | 1342494 | 2008 | 17 صفحه PDF | دانلود رایگان |
عنوان انگلیسی مقاله ISI
Packing non-returning A-paths algorithmically
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI انگلیسی
رایگان برای ایرانیان
موضوعات مرتبط
مهندسی و علوم پایه
ریاضیات
ریاضیات گسسته و ترکیبات
پیش نمایش صفحه اول مقاله

چکیده انگلیسی
We construct a combinatorial algorithm to find a maximum packing of fully node-disjoint non-returning A-paths.
ناشر
Database: Elsevier - ScienceDirect (ساینس دایرکت)
Journal: Discrete Mathematics - Volume 308, Issue 8, 28 April 2008, Pages 1472–1488
Journal: Discrete Mathematics - Volume 308, Issue 8, 28 April 2008, Pages 1472–1488
نویسندگان
Gyula Pap,