کد مقاله کد نشریه سال انتشار مقاله انگلیسی ترجمه فارسی نسخه تمام متن
4662074 1633501 2010 12 صفحه PDF سفارش دهید دانلود رایگان
عنوان انگلیسی مقاله ISI
Some theorems on the algorithmic approach to probability theory and information theory
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI انگلیسی
رایگان برای ایرانیان
سفارش ترجمه تخصصی
با تضمین قیمت و کیفیت
موضوعات مرتبط
مهندسی و علوم پایه ریاضیات منطق ریاضی
پیش نمایش صفحه اول مقاله
Some theorems on the algorithmic approach to probability theory and information theory
ناشر
Database: Elsevier - ScienceDirect (ساینس دایرکت)
Journal: Annals of Pure and Applied Logic - Volume 162, Issue 3, December 2010, Pages 224-235
نویسندگان
,
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI انگلیسی
رایگان برای ایرانیان
سفارش ترجمه تخصصی
با تضمین قیمت و کیفیت