کد مقاله کد نشریه سال انتشار مقاله انگلیسی ترجمه فارسی نسخه تمام متن
4922187 1429657 2017 15 صفحه PDF سفارش دهید دانلود رایگان
عنوان انگلیسی مقاله ISI
Governance and governmentality in projects: Profiles and relationships with success
ترجمه فارسی عنوان
حکومتداری و حکومتداری در پروژه ها: مشخصات و روابط با موفقیت
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI انگلیسی
رایگان برای ایرانیان
سفارش ترجمه تخصصی
با تضمین قیمت و کیفیت
خدمات تولید محتوا

این مقاله ISI می تواند منبع ارزشمندی برای تولید محتوا باشد.

  • تولید محتوا برای سایت و وبلاگ
  • تولید محتوا برای کتاب
  • تولید محتوا برای نشریات و روزنامه ها
  • و...

پایگاه «دانشیاری» آمادگی دارد با همکاری مجموعه «شهر محتوا» با استفاده از این مقاله علمی، برای شما به زبان فارسی، تولید محتوا نماید.

تولید محتوا
با 10 درصد تخفیف ویژه دانشیاری
کلمات کلیدی
مدیریت پروژه، مدیریت پروژه ها، حکومتداری، موفقیت برنامه نویسی،
ترجمه چکیده
این مطالعه نقش حکومتداری و حکومتداری در موفقیت پروژه ها و سازمان ها را بررسی می کند. نتایج از 121 پاسخ به یک نظرسنجی جهانی ارائه شده برای توصیف رویکردهای گوناگون حکومتداری و حکومتداری در سطوح مختلف موفقیت و تحقیق کمی از روابط بین آنها. نتایج حاکی از آن است که مدل حکومتداری مثبت با سطح پروژه و موفقیت سازمانی رابطه دارد. حاکمیت به عنوان متغیر ساختاری متغیر این رابطه را تعدیل می کند. مدیریت در سطح پروژه از طریق سازوکارهای حکمرانی (اعتماد و کنترل) بر قدرت ارتباط و در سطح سازمانی از طریق پیچیدگی اداری، که به اندازه تعدادی از نهادهای مدیریت درگیر در پروژه ها تأثیر می گذارد، بر روی رابطه رابطه برقرار می کند. نظریه احتمالی به عنوان یک لنز نظری برای تفسیر و بحث در مورد یافته ها، و همچنین مفاهیم نظری و مدیریتی عمل می کند.
اگر به ترجمه دقیق تر نیاز دارید، مترجمان ما آمادگی دارند این مقاله را با کیفیت مطلوب و هزینه مناسب برای شما ترجمه نمایند.
موضوعات مرتبط
مهندسی و علوم پایه سایر رشته های مهندسی مهندسی عمران و سازه
چکیده انگلیسی
This study investigates the role of governance and governmentality in project and organizational success. Results from 121 responses to a worldwide survey provided for profiling of different governance and governmentality approaches at different levels of success, and quantitative investigation of the relationships between them. Results support the model of governmentality being positively related with both project level and organizational level success. Governance as structural context variable moderates this relationship. Moderation takes place at the project level through the governance mechanisms (trust and control) influencing the strength of the relationship, and at the organizational level through governance complexity, measured as the number of governance institutions involved in projects, influencing the form of the relationship. Contingency theory serves as a theoretical lens to interpret and discuss the findings, as well as theoretical and managerial implications.
ناشر
Database: Elsevier - ScienceDirect (ساینس دایرکت)
Journal: International Journal of Project Management - Volume 35, Issue 3, April 2017, Pages 378-392
نویسندگان
,,,
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI انگلیسی
رایگان برای ایرانیان
سفارش ترجمه تخصصی
با تضمین قیمت و کیفیت