موفقیت

در این صفحه تعداد 203 مقاله تخصصی درباره موفقیت که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI ترجمه شده موفقیت
مقالات ISI موفقیت (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: موفقیت; BOLD; blood-oxygen-level dependent; ERN; event-related negativity; fMRI; functional magnetic resonance imaging; MePFC; medial prefrontal cortex; OFC; orbitofrontal cortex; Pc/PCC; precuneus/posterior cingulate cortex; rt-fMRI; real-time functional magneti
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: موفقیت; CBD; United Nations Convention on Biological Diversity; CELF; Country Environmental Legal Framework; CPE; Country Portfolio Evaluation; DANIDA; Danish International Development Agency; EC; European Commission; ETH; Swiss Federal Institute of Technology; F