کد مقاله کد نشریه سال انتشار مقاله انگلیسی ترجمه فارسی نسخه تمام متن
5106186 1481256 2017 12 صفحه PDF سفارش دهید دانلود رایگان
عنوان انگلیسی مقاله ISI
Status of Electricity Act, 2003: A systematic review of literature
ترجمه فارسی عنوان
وضعیت قانون برق، 2003: بررسی سیستماتیک ادبیات
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI انگلیسی
رایگان برای ایرانیان
سفارش ترجمه تخصصی
با تضمین قیمت و کیفیت
کلمات کلیدی
ترجمه چکیده
قانون برق 2003 یک قانون اساسی بود که وعده داده شد که بدافزارهایی را که بر روی بخش برق هند تأثیر می گذارد را برطرف کند و همچنین در زمانی که این بخش با مشکل مواجه شد. با مفاهیم مانند دسترسی آزاد، مجوز توزیع چندگانه، چرخاندن برق و غیره، این قانون قصد دارد رقابت را تشویق کند که به نوبه خود به معنای تغییر پارادایم در بخش است. این مقاله یک بررسی ادبی سیستماتیک را برای پیدا کردن وضعیت بررسی قانون امیدوار میکند. بیش از یک دهه از زمان تصویب آن تصویب شده است و اصلاحات مربوط به قانون اساسی هند است، اما هیچ یک از مقالاتی که به چاپ رسیده است، دیدگاه جامع را دربر می گیرد که تمام اهداف این قانون را شامل می شود. علاوه بر این، این اسناد، یا تاثیر احتمالی یا تاثیر آن بر یک بخش خاص را بررسی می کند. این پیامدهای مهم برای بخش برق است که شکاف قابل ملاحظه ای را در ادبیات نشان می دهد و پایه ای برای تحقیقات آینده می تواند باشد.
اگر به ترجمه دقیق تر نیاز دارید، مترجمان ما آمادگی دارند این مقاله را با کیفیت مطلوب و هزینه مناسب برای شما ترجمه نمایند.
موضوعات مرتبط
مهندسی و علوم پایه مهندسی انرژی مهندسی انرژی و فناوری های برق
چکیده انگلیسی
The Electricity Act 2003 was a landmark Act which promised to remove the maladies which afflict the Indian Power Sector and that too at a time when the sector was ridden with problems. With concepts such as open access, multiple distribution licensees, wheeling of electricity etc, the said Act intended to encourage competition which in turn was meant bring a paradigm shift in the sector. The paper undertakes a systematic literature review to find the status of review of the promising Act. More than a decade has passed since its enactment and amendments are due with the legislative body of India but none of the literature reviewed gives a comprehensive view encompassing all the objectives of the Act. Moreover, these documents study either the probable impact or the impact on a particular segment only. It has important implications for the Power sector which highlights a significant gap in literature and provides a basis on which future research can be built upon.
ناشر
Database: Elsevier - ScienceDirect (ساینس دایرکت)
Journal: Energy Policy - Volume 102, March 2017, Pages 237-248
نویسندگان
, , ,
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI انگلیسی
رایگان برای ایرانیان
سفارش ترجمه تخصصی
با تضمین قیمت و کیفیت