کد مقاله کد نشریه سال انتشار مقاله انگلیسی ترجمه فارسی نسخه تمام متن
5109537 1482849 2017 5 صفحه PDF سفارش دهید دانلود رایگان
عنوان انگلیسی مقاله ISI
Language use in services: Recent advances and directions for future research
ترجمه فارسی عنوان
استفاده از زبان در خدمات: پیشرفت های اخیر و جهت تحقیقات آینده
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI انگلیسی
رایگان برای ایرانیان
سفارش ترجمه تخصصی
با تضمین قیمت و کیفیت
کلمات کلیدی
ترجمه چکیده
در حالی که بسیاری از مفاهیم مدیریت خدمات و بازاریابی بر اهمیت تعامل بین یک مشتری و یک ارائه دهنده خدمات تاکید می کنند، تحقیقات قبلی توجه کمی نسبت به نقش استفاده از زبان در خدمات دارد. این مقاله اهمیت گسترش درک این موضوع را توضیح می دهد و بررسی های پیشین در این زمینه را بررسی می کند. بعد، این مقاله مقالات در این بخش ویژه را معرفی می کند. اگرچه این مقالات به صورت جداگانه و جمعی به درک بهتر نقش استفاده از زبان در خدمات کمک می کند، ما ادعا می کنیم که هنوز هم باید آموخته شود. به منظور کمک به محققان در کاوش در این موضوع، این مقاله با یک برنامه تحقیقاتی آینده که ممکن است محققان را به گسترش مرزهای دانش در مورد استفاده از زبان در خدمات پایان دهد، به پایان می رسد.
اگر به ترجمه دقیق تر نیاز دارید، مترجمان ما آمادگی دارند این مقاله را با کیفیت مطلوب و هزینه مناسب برای شما ترجمه نمایند.
موضوعات مرتبط
علوم انسانی و اجتماعی مدیریت، کسب و کار و حسابداری کسب و کار و مدیریت بین المللی
چکیده انگلیسی
While many service management and marketing concepts stress the importance of the interaction between a customer and a service provider, prior research devotes relatively little attention to the role of language use in services. This article describes the importance of broadening understanding of this issue and reviews prior research in this area. Next, this article introduces the articles in this special section. Although these articles individually and collectively contribute to a better understanding of the role of language use in services, we contend that much still needs to be learned. In order to assist researchers in their exploration of this topic, this article ends with a future research agenda that might inspire researchers to expand on the boundaries of knowledge on language use in services.
ناشر
Database: Elsevier - ScienceDirect (ساینس دایرکت)
Journal: Journal of Business Research - Volume 72, March 2017, Pages 114-118
نویسندگان
, , ,
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI انگلیسی
رایگان برای ایرانیان
سفارش ترجمه تخصصی
با تضمین قیمت و کیفیت