کد مقاله کد نشریه سال انتشار مقاله انگلیسی ترجمه فارسی نسخه تمام متن
5776865 1413644 2017 11 صفحه PDF سفارش دهید دانلود رایگان
عنوان انگلیسی مقاله ISI
A divide-and-conquer bound for aggregate's quality and algebraic connectivity
ترجمه فارسی عنوان
یک تقسیم و تسخیر برای کیفیت و اتصال جبری متمرکز شده است
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI انگلیسی
رایگان برای ایرانیان
سفارش ترجمه تخصصی
با تضمین قیمت و کیفیت
کلمات کلیدی
نمودارها، نمودار خصوصیات لالاشیان، کیفیت انبارداری، اتصال جبری، محدوده تقسیم و تسخیر،
ترجمه چکیده
ما یک معیار تقسیم و تسخیر برای معیارهای کیفیت و همبستگی جبری به دست می آوریم، همانطور که برای نمودار های غیر قابل مقایسه وزن تعریف شده است. کیفیت مجموعه در مجموعه ای از رأس ها تعریف می شود و در زمینه روش چند منظوره مبتنی بر تجمیع، اندازه گیری می کند که این مجموعه ای از رأس ها با یک رأس یک نشان داده شده است. از سوی دیگر، اتصال جبرانی بر روی یک گراف تعریف شده است و اندازه گیری می کند که این نمودار به چه شکل به هم متصل است. تقسیم و تسخیر در نظر گرفته شده برای کیفیت کل کیفیت کیفیت یک اتحاد از دو مجموعه مجاور رأس ها را به کیفیت مجموع دو مجموعه مرتبط می کند. به همین ترتیب، محدودیت اتصال جبری به ارتباط جبری گراف، ناشی از یک اتحاد دو مجموعه مجاور رأس ها به اتصال جبری گراف های القا شده توسط دو مجموعه مربوط می شود.
اگر به ترجمه دقیق تر نیاز دارید، مترجمان ما آمادگی دارند این مقاله را با کیفیت مطلوب و هزینه مناسب برای شما ترجمه نمایند.
موضوعات مرتبط
مهندسی و علوم پایه ریاضیات ریاضیات گسسته و ترکیبات
چکیده انگلیسی
We establish a divide-and-conquer bound for the aggregate's quality and algebraic connectivity measures, as defined for weighted undirected graphs. Aggregate's quality is defined on a set of vertices and, in the context of aggregation-based multigrid methods, it measures how well this set of vertices is represented by a single vertex. On the other hand, algebraic connectivity is defined on a graph, and measures how well this graph is connected. The considered divide-and-conquer bound for aggregate's quality relates the aggregate's quality of a union of two disjoint sets of vertices to the aggregate's quality of the two sets. Likewise, the bound for algebraic connectivity relates the algebraic connectivity of the graph induced by a union of two disjoint sets of vertices to the algebraic connectivity of the graphs induced by the two sets.
ناشر
Database: Elsevier - ScienceDirect (ساینس دایرکت)
Journal: Discrete Mathematics - Volume 340, Issue 10, October 2017, Pages 2355-2365
نویسندگان
,
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI انگلیسی
رایگان برای ایرانیان
سفارش ترجمه تخصصی
با تضمین قیمت و کیفیت