کد مقاله | کد نشریه | سال انتشار | مقاله انگلیسی | نسخه تمام متن |
---|---|---|---|---|
6447318 | 1641150 | 2014 | 12 صفحه PDF | دانلود رایگان |
عنوان انگلیسی مقاله ISI
A multiaxial perfectly matched layer (M-PML) for the long-time simulation of elastic wave propagation in the second-order equations
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI انگلیسی
رایگان برای ایرانیان
موضوعات مرتبط
مهندسی و علوم پایه
علوم زمین و سیارات
فیزیک زمین (ژئو فیزیک)
پیش نمایش صفحه اول مقاله

ناشر
Database: Elsevier - ScienceDirect (ساینس دایرکت)
Journal: Journal of Applied Geophysics - Volume 101, February 2014, Pages 124-135
Journal: Journal of Applied Geophysics - Volume 101, February 2014, Pages 124-135
نویسندگان
Ping Ping, Yu Zhang, Yixian Xu,