کد مقاله کد نشریه سال انتشار مقاله انگلیسی ترجمه فارسی نسخه تمام متن
7353836 1477101 2018 7 صفحه PDF سفارش دهید دانلود رایگان
عنوان انگلیسی مقاله ISI
Sharing as sociomaterial practice: Car sharing and the material reconstitution of automobility
ترجمه فارسی عنوان
به اشتراک گذاری به عنوان تمرینات اجتماعی: به اشتراک گذاری خودرو و بازسازی وسایل نقلیه
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI انگلیسی
رایگان برای ایرانیان
سفارش ترجمه تخصصی
با تضمین قیمت و کیفیت
خدمات تولید محتوا

این مقاله ISI می تواند منبع ارزشمندی برای تولید محتوا باشد.

  • تولید محتوا برای سایت و وبلاگ
  • تولید محتوا برای کتاب
  • تولید محتوا برای نشریات و روزنامه ها
  • و...

پایگاه «دانشیاری» آمادگی دارد با همکاری مجموعه «شهر محتوا» با استفاده از این مقاله علمی، برای شما به زبان فارسی، تولید محتوا نماید.

تولید محتوا
با 10 درصد تخفیف ویژه دانشیاری
کلمات کلیدی
ترجمه چکیده
به اشتراک گذاری به یکی از کلمات کلیدی زندگی شهری معاصر و بورس تحصیلی تبدیل شده است، چرا که شهرها و زندگی اجتماعی از طریق اقتصاد سهم و مصرف مشترک تبدیل می شوند. این مقاله پیشرفت های تجزیه و تحلیل بحرانی از اقتصاد به اشتراک گذاری را از طریق بررسی روش هایی که اشیا در عمل به اشتراک گذاری بسیج می شود. با استفاده از یک پایگاه تجربی 35 مصاحبه با ساکنان سیدنی با استفاده از به اشتراک گذاری خودرو به عنوان یک نوع حمل و نقل، ما مشتقات مواد را که به اشتراک گذاری ماشین ها را تشکیل می دهند، به منظور نشان دادن تقاطعات پیچیده جسم مورد استفاده قرار می دهیم، ستارگان از اشیاء وارد شده به مدار عملیات و کد که از طریق هر جریان است. تجزیه و تحلیل متمرکز با مواد به منظور گفتگو با مفاهیم اقتصادهای به اشتراک گذاشته شده، هر دو انجام و ترکیبی، مفاهیم به اشتراک گذاری را به عنوان مجموعه ای از گرفتگی های اجتماعی-اجتماعی پیش می بریم. ما استدلال می کنیم که ابعاد و زمان های مختلف واژگان و اشیاء هر دو با یکدیگر همپوشش دارند و تجربیات به اشتراک گذاری را از هم جدا می کنند، که به نوبه خود پیروی از اشتراک گذاری ماشین ها برای بازسازی وسیله نقلیه است.
اگر به ترجمه دقیق تر نیاز دارید، مترجمان ما آمادگی دارند این مقاله را با کیفیت مطلوب و هزینه مناسب برای شما ترجمه نمایند.
موضوعات مرتبط
علوم انسانی و اجتماعی اقتصاد، اقتصادسنجی و امور مالی اقتصاد و اقتصادسنجی
چکیده انگلیسی
Sharing has become one of the buzzwords of contemporary urban life and scholarship, as cities and social lives are transformed by the share economy and collaborative consumption. This paper advances critical analysis of sharing economies through an investigation of the ways in which objects are mobilized in the practice of sharing. Drawing on an empirical base of 35 interviews conducted with Sydney residents using car sharing as a form of transport, we explicate the material entanglements that constitute car sharing in order to highlight the complex intersections of the object being shared, the constellations of objects brought into the orbit of the practice, and the code that flows through each. Bringing together a material-focused analysis into conversation with the concepts of share economies as both performed and hybrid, we advance the concepts of sharing as a set of socio-material entanglements. We argue that the divergent spatialities and temporalities of objects and humans both hold together and tear apart the experiences of sharing, which in turn underpins car sharing's implications for the reconstitution of automobility.
ناشر
Database: Elsevier - ScienceDirect (ساینس دایرکت)
Journal: Geoforum - Volume 88, January 2018, Pages 10-16
نویسندگان
,,,
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI انگلیسی
رایگان برای ایرانیان
سفارش ترجمه تخصصی
با تضمین قیمت و کیفیت