کد مقاله کد نشریه سال انتشار مقاله انگلیسی ترجمه فارسی نسخه تمام متن
7456663 1484508 2018 8 صفحه PDF سفارش دهید دانلود رایگان
عنوان انگلیسی مقاله ISI
Extraordinary normalcy: Home, relationships and identities in narratives of unpaid care
ترجمه فارسی عنوان
عادت عادی: خانه، روابط و هویت در روایات مراقبت بدون پرداخت
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI انگلیسی
رایگان برای ایرانیان
سفارش ترجمه تخصصی
با تضمین قیمت و کیفیت
کلمات کلیدی
خانه اهمیت دادن، مسئولیت، متقابل، هویت خانواده، طبیعی بودن فوق العاده،
ترجمه چکیده
بر اساس روزنامه های صوتی و مصاحبه های روایتی با مراقبین خانوادگی، این مقاله نشان می دهد که مراقبت می تواند به عنوان تجربه ای از "عادی فوق العاده" شناخته شود، به این معنی که تغییرات عمیق در خانه، روابط و هویت ها در حالی که مراقبت می کنند، در عین حال، زندگی خانوادگی. برای حفظ و درک احساس عادت، شرکت کنندگان ما از مداخلات حرفه ای و تکنولوژیکی در خانه استفاده می کنند و از مفاهیم مسئولیت، متقابل و معکوس کردن نقش به عنوان چارچوب برای توضیح اینکه چرا آنها همچنان مراقبت می کنند، به رغم چالش هایی که به همراه می آورد، استفاده می کنند. این مقاله به بررسی نحوه فعالیت های داخلی در خانه می پردازد و می تواند جنبه های فوق العاده ای از مراقبت را برجسته کند و به حفظ عادت روزمره کمک کند. طبیعی بودن فوق العاده یک مفهوم است که تعاریف مراقبت را حذف می کند که آن را از ارتباطات و هر روزه حذف می کند، اما چالش هایی را که مردم هنگام انجام مراقبت ها با آن روبرو هستند، تصدیق می کند. این مقاله به فراخوانی یک رویکرد مبتنی بر توسعه سیاست های اجتماعی کمک می کند و توصیه هایی را برای سیاست و عمل بر اساس گزارش های عمیق مراقبین خانواده می کند.
اگر به ترجمه دقیق تر نیاز دارید، مترجمان ما آمادگی دارند این مقاله را با کیفیت مطلوب و هزینه مناسب برای شما ترجمه نمایند.
موضوعات مرتبط
علوم پزشکی و سلامت پزشکی و دندانپزشکی سیاست های بهداشت و سلامت عمومی
چکیده انگلیسی
Based on audio diaries and narrative interviews with family carers, this paper suggests care can be understood as an experience of 'extraordinary normalcy', meaning that profound shifts in home, relationships and identities take place whilst caring, yet these become part of the normalcy of family life. To maintain and understand a sense of normalcy, our participants utilise professional and technological interventions in the home and draw on notions of responsibility, reciprocity and role-reversal as frameworks for explaining why they continue to care, despite the challenges it brings. The paper considers how domestic activities performed in the home can both highlight the extraordinary aspects of care and help maintain the normalcy of the everyday. Extraordinary normalcy is a concept that problematises definitions of care that remove it from the relational and everyday, yet acknowledges the challenges people face when performing care. This paper contributes to a call for a narrative based development of social policy and makes recommendations for policy and practice based on the in-depth accounts of family carers.
ناشر
Database: Elsevier - ScienceDirect (ساینس دایرکت)
Journal: Health & Place - Volume 53, September 2018, Pages 71-78
نویسندگان
, ,
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI انگلیسی
رایگان برای ایرانیان
سفارش ترجمه تخصصی
با تضمین قیمت و کیفیت