کد مقاله کد نشریه سال انتشار مقاله انگلیسی ترجمه فارسی نسخه تمام متن
837148 1470405 2015 6 صفحه PDF سفارش دهید دانلود رایگان
عنوان انگلیسی مقاله ISI
An exact solution for geophysical edge waves in the ff-plane approximation
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI انگلیسی
رایگان برای ایرانیان
سفارش ترجمه تخصصی
با تضمین قیمت و کیفیت
موضوعات مرتبط
مهندسی و علوم پایه سایر رشته های مهندسی مهندسی (عمومی)
پیش نمایش صفحه اول مقاله
An exact solution for geophysical edge waves in the ff-plane approximation
چکیده انگلیسی

We propose an exact implicit solution to the nonlinear geophysical edge-wave problem in the ff-plane approximation. Adequate for this exact solution is the Lagrangian framework. We confirm that this solution is an example of a trapped wave.

ناشر
Database: Elsevier - ScienceDirect (ساینس دایرکت)
Journal: Nonlinear Analysis: Real World Applications - Volume 24, August 2015, Pages 190–195
نویسندگان
,
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI انگلیسی
رایگان برای ایرانیان
سفارش ترجمه تخصصی
با تضمین قیمت و کیفیت