کد مقاله کد نشریه سال انتشار مقاله انگلیسی ترجمه فارسی نسخه تمام متن
8574141 1564337 2018 7 صفحه PDF سفارش دهید دانلود کنید
عنوان انگلیسی مقاله ISI
Patient Perspectives on Nurse-led Consultations Within a Pilot Structured Transition Program for Young Adults Moving From an Academic Tertiary Setting to Community-based Type 1 Diabetes Care
ترجمه فارسی عنوان
دیدگاههای بیمار در مورد مشاوره های پرستار در یک برنامه انتقال پیمانان سازه ای برای بزرگسالان جوان که از یک دوره تربیتی علمی به مراقبت از دیابت نوع 1 مبتنی بر جامعه
کلمات کلیدی
خدمات بهداشتی نوجوانان، پرستاری، گذار، دیابت نوع 1،
ترجمه چکیده
استقلال بیمار و حفظ حریم خصوصی باید در طول این دوران توسعه مورد احترام قرار گیرد. پرستاران که یک رویکرد انسانی را در کنار هم قرار دادن و حمایت از بیمار در نظر می گیرند، می توانند روابط درمانی را در حین گذار افزایش دهند و تداوم مراقبت را ترویج دهند. پرستاران گذار میتوانند از مهارتهای فنی و آموزش درمانی برای توانمندسازی بیماران برای خود مدیریت استفاده کنند.
اگر به ترجمه دقیق تر نیاز دارید، مترجمان ما آمادگی دارند این مقاله را با کیفیت مطلوب و هزینه مناسب برای شما ترجمه نمایند.
موضوعات مرتبط
علوم پزشکی و سلامت پزشکی و دندانپزشکی پریناتولوژی (پزشکی مادر و جنین)، طب اطفال و بهداشت کودک
چکیده انگلیسی
Patient autonomy and privacy should be respected during this developmental period. Nurses taking a humanistic approach towards accompanying and supporting the patient can enhance the therapeutic relationship during transition and promote continuity of care. Transition nurses can use technical competence and therapeutic education to empower patients for self-management.
ناشر
Database: Elsevier - ScienceDirect (ساینس دایرکت)
Journal: Journal of Pediatric Nursing - Volume 38, January–February 2018, Pages 99-105
نویسندگان
,,,,,,,