کد مقاله کد نشریه سال انتشار مقاله انگلیسی ترجمه فارسی نسخه تمام متن
8693450 1581599 2018 4 صفحه PDF سفارش دهید دانلود کنید
عنوان انگلیسی مقاله ISI
Promoting health equity to prevent crime
ترجمه فارسی عنوان
ترویج حقوق صحی برای پیشگیری از جرم
کلمات کلیدی
ترجمه چکیده
به طور سنتی، فعالیت های تحقیقاتی با هدف کاهش نابرابری های بهداشتی و جلوگیری از جرم و جنایت، به صورت جداگانه انجام شده است، و با کمیاب بودن. ما استدلال می کنیم که حرکت رو به جلو، همکاری های بین رشته ای که چشم انداز زندگی را به کار می گیرند، یک رویکرد مولد برای به حداقل رساندن تفاوت های بهداشتی و دخالت زودهنگام است. به طور خاص، ما یک چارچوب چند بعدی ارائه می دهیم که یافته های مربوط به نابرابری های بهداشتی و جرم را در طول حیات اولیه در نظر می گیرد و بر نقش تفاوت های نژادی و اجتماعی-اقتصادی در سلامت تأکید دارد. توسعه ارتباطات تجربی بین تحقیقات ناهماهنگی در سلامت و تحقیقات جرم شناختی از طریق این چارچوب چند بعدی میتواند تحقیقاتی را انجام دهد که به کاهش نابرابری های بهداشتی و جلوگیری از جرم در طول زندگی اولیه کمک می کند. ما همچنین پیشنهاد می کنیم که این رویکرد یکپارچه در نهایت می تواند سیاست های ایمنی عمومی را بالا ببرد و پیامدهای وارده به زندان را کاهش دهد.
اگر به ترجمه دقیق تر نیاز دارید، مترجمان ما آمادگی دارند این مقاله را با کیفیت مطلوب و هزینه مناسب برای شما ترجمه نمایند.
موضوعات مرتبط
علوم پزشکی و سلامت پزشکی و دندانپزشکی طب مکمل و جایگزین
چکیده انگلیسی
Traditionally, research activities aimed at diminishing health inequalities and preventing crime have been conducted in isolation, with relatively little cross-fertilization. We argue that moving forward, transdisciplinary collaborations that employ a life-course perspective constitute a productive approach to minimizing both health disparities and early delinquent involvement. Specifically, we propose a multidimensional framework that integrates findings on health disparities and crime across the early life-course and emphasizes the role of racial and socioeconomic disparities in health. Developing the empirical nexus between health disparities research and criminological research through this multidimensional framework could fruitfully direct and organize research that contributes to reductions in health inequalities and the prevention of crime during the early life course. We also propose that this unified approach can ultimately enhance public safety policies and attenuate the collateral consequences of incarceration.
ناشر
Database: Elsevier - ScienceDirect (ساینس دایرکت)
Journal: Preventive Medicine - Volume 113, August 2018, Pages 91-94
نویسندگان
, ,