شکاف پیشرفت

در این صفحه تعداد 27 مقاله تخصصی درباره شکاف پیشرفت که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI شکاف پیشرفت (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: شکاف پیشرفت; Implementation fidelity; Self-Affirmation; Values-Affirmation; Randomized controlled trial; Achievement gap; Scaled-up replication; Survey
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: شکاف پیشرفت; Item response theory; logistical regression; DIF analysis; NAEP; US History; High school; Secondary; Social studies; Race; Gender; Opportunity gap; Opportunity to learn; Achievement gap; Gender gap; Culturally responsive; Assessment; tests;