چارچوب ائتلافی طرفدار

در این صفحه تعداد 24 مقاله تخصصی درباره چارچوب ائتلافی طرفدار که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI چارچوب ائتلافی طرفدار (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: چارچوب ائتلافی طرفدار; ACF; Advocacy Coalition Framework; CCS; carbon capture and storage; IAM; Integrated Assessment Model; MLP; multi-level perspective; SNM; strategic niche management; STS; science, technology, and society/science and technology studies; TIS; technological i
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: چارچوب ائتلافی طرفدار; Dyna-CLUE; Chile; Timber plantations; Native forest; Native Forest Law; Advocacy coalition framework; Ancestral land claims; Afforestation policy