میزان هوادهی

در این صفحه تعداد 48 مقاله تخصصی درباره میزان هوادهی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI میزان هوادهی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: میزان هوادهی; Er, potential ecological risk factor; MF, mobility factor; IR, reduced partition indexSewage sludge composting; Two-stage system; Aeration rate; Organics removal kinetics; Er, MF, IR indices
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: میزان هوادهی; Surfactin; Agitation rate; Aeration rate; Foam overflowing; Fed-batch culture; Industrial fermentationSurfactina; Tasa de agitación; Tasa de aireación; Espuma desbordante; Cultivo fed-batch; Fermentación industrial