آگارود

در این صفحه تعداد 35 مقاله تخصصی درباره آگارود که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI آگارود (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: آگارود; HPLC; high-performance liquid chromatography; MS; Murashige and Skoog; NAA; 1-naphthylacetic acid; BA; 2.2 μM 6-benzyladenin; 1H NMR; proton nuclear magnetic resonance; 13C NMR; carbon-13 NMR; Agarwood; Chromone; Chemical solution; HPLC;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: آگارود; CITES; the Convention on International Trade in Endangered Species of Wild Fauna and Flora; IUCN; International Union for Conservation of Nature and Natural Resources; O2•‾; superoxide anion; HO•; hydroxyl radical; ABTS; 2,2′-azinobis-(3-ethylbenz