زباله های کشاورزی

در این صفحه تعداد 154 مقاله تخصصی درباره زباله های کشاورزی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI زباله های کشاورزی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: زباله های کشاورزی; Agricultural waste; Economic model; Optimization; Risk neutral; Risk averse; CE; Certainty-Equivalent; CV; Coefficient of Variation; F&V; Fruit and Vegetable; RDF; Refuse-Derived Fuel; VWMS; Vegetative Waste-Management System;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: زباله های کشاورزی; Nutrients; Anaerobic codigestion; Agricultural waste; Mesophilic (35 °C); Intermediate (42 °C); Thermophilic (55 °C);