زراعت زراعت

در این صفحه تعداد 162 مقاله تخصصی درباره زراعت زراعت که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI زراعت زراعت (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: زراعت زراعت; qCO2; metabolic quotient; TN; total nitrogen; eP; extractable phosphorus; SOC; soil organic carbon; AP; acid phosphatase; FDA; fluorescein diacetate; MBC; microbial biomass carbon; 18S; fungal rDNA copies; 16S; bacterial rDNA copies; F:B; fungal:bacterial
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: زراعت زراعت; Ecosystem services; Disservices; Anthropized ecosystems; Ecosystem functioning; Agroecology; Ecological engineering; Nature-based solution; Sustainability; Natural capital;