قلیایی

در این صفحه تعداد 259 مقاله تخصصی درباره قلیایی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI قلیایی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: قلیایی; ANOVA; analysis of variance; BtG; biomass into glucose recovery; CCRD; central composite rotatable design; ED; enzymatic digestibility; GC; glucan content; RSM; response surface methodology; SR; solid recovery; Alkali; Biomass; Lignocellulose; Optimizatio
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: قلیایی; ADFom; acid detergent fiber exclusive of residual ash; ADG; average daily gain; AIC; Akaike's information criterion; BW; body weight; CaO; calcium oxide; CP; crude protein; DM; dry matter; IVDMD; in vitro dry matter digestibility; lignin (sa); lignin de