انسان شناسی

در این صفحه تعداد 143 مقاله تخصصی درباره انسان شناسی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI انسان شناسی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: انسان شناسی; Trace elements; Moss; Soil; Anthropogenic; Geogenic; Long-range atmospheric transport; Positive matrix factorization; Principal component analysis;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: انسان شناسی; Raw materials; Recycling; Anthropogenic; Geological; Mining; Sustainability; Ap.; approachability; Av.; availability; CO2 eq.; carbon dioxide equivalent; EC; existing conceptualisations; EoL; end-of-life; Er; erbium; Eu; europium; Eu2O3; europium oxide; E