نزدیک شدن

در این صفحه تعداد 131 مقاله تخصصی درباره نزدیک شدن که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI نزدیک شدن (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: نزدیک شدن; Tubular cross sections; Cylindrical shells; Full plasticity; Bending moment - axial force interaction; Approximations; Design;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: نزدیک شدن; Generalized Euler's constants; Stieltjes constants; Stirling numbers; Factorial coefficients; Series expansion; Divergent series; Semi-convergent series; Formal series; Enveloping series; Asymptotic expansions; Approximations; Bernoulli numbers; Harmonic