اتحادیه

در این صفحه تعداد 1384 مقاله تخصصی درباره اتحادیه که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI ترجمه شده اتحادیه
مقالات ISI اتحادیه (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: اتحادیه; MOOSE; meta-analysis of observational studies in epidemiology; PRISMA; preferred reporting items for systematic reviews and meta-analyses; NOS; Newcastle-Ottawa Scale; OR; odds ratio; RR; relative risk or risk ratio; HR; hazard ratio; CI; confidence inte
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: اتحادیه; association; confocal microscopy; dermatopathology; dermoscopy; squamomelanocytic tumor; subungual epidermoid carcinoma; subungual melanoma; subungual squamous cell carcinoma; SSCC; SUM; HPV; human papilloma virus; MM; malignant melanoma; SCC; squamous ce