طیف سنج آگر

در این صفحه تعداد 76 مقاله تخصصی درباره طیف سنج آگر که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI طیف سنج آگر (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: طیف سنج آگر; Silicon; Organo-functionalization of surfaces; NEXAFS; Auger spectroscopy; Synchrotron radiation photoelectron spectroscopy; Excitons and excited surface states; Femtosecond electron transfer; Density functional calculations;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: طیف سنج آگر; X-ray photoelectron spectroscopy; Temperature-programmed desorption; Auger spectroscopy; Reflection-absorption infrared spectroscopy; Chemisorption; Molybdenum hexacarbonyl; Alumina thin films; Ethylene; Iodoethane;