غیر فعال کردن باکتری

در این صفحه تعداد 78 مقاله تخصصی درباره غیر فعال کردن باکتری که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI غیر فعال کردن باکتری (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: غیر فعال کردن باکتری; UV-LED; Fluence rate distribution; Mathematical model; Bench-scale water treatment; Bacterial inactivation; Internal reflection
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: غیر فعال کردن باکتری; DNA-binding transcriptional regulator (GI: 15832303); 50S ribosomal protein L19 (GI: 15832723); 50S ribosomal protein L31 (GI: 15834117); co-chaperonin GroES (GI: 15834377); DNA replication protein DnaC (GI: 15834575); periplasmic chaperone (GI: 15829434)
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: غیر فعال کردن باکتری; Magnetic photocatalyst; Bacterial inactivation; Inactivation mechanisms; RSs; reactive species; LED; light emitting diode; VLD; visible-light-driven; cfu; colony forming unit; OH; hydroxyl radical; H2O2; hydrogen peroxide; h+; photogenerated hole; e−; p