بافل

در این صفحه تعداد 89 مقاله تخصصی درباره بافل که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI بافل (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: بافل; Chemical looping; Dual circulating fluidized bed; Riser; CFD; Baffle; Gas-solid contact; CLC; chemical looping combustion; DCFB; dual circulating fluidized bed; CFD; computational fluid dynamics; FCC; fluid catalytic cracking; RNI; radial non-uniformity i
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: بافل; particle distribution; circulating fluidized bed evaporator; two-pass; baffle; visualization; heat transfer enhancement and fouling prevention;