بیلیر

در این صفحه تعداد 366 مقاله تخصصی درباره بیلیر که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI بیلیر (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: بیلیر; CNC; computerized numerical control; E; elastic modulus; FE; finite element; GFRP; glass-fiber reinforced polymers; L; longitudinal; R; radial; T; tangential; Wood; Bilayer; Upscaling; Surface curvature; Shell; Climate adaptive architecture; Complex shape
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: بیلیر; ABDPP; arylene-N,N′-bis(2,2-dimethyl-1,3-propanediol phosphoramidate); ABS; acrylonitrile-butadiene-styrene copolymer; AlPi; aluminium diethylphosphinate; AMS; ammonium sulfamate; APb; dibasic ammonium phosphate; APP; ammonium poly(phosphate); ATH;