انرژی های اتصال

در این صفحه تعداد 95 مقاله تخصصی درباره انرژی های اتصال که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI انرژی های اتصال (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: انرژی های اتصال; NPs; nanoparticles; HCPT; hydroxycamptothecin; PFA; folate-conjugated polydopamine; NCs; nanocomplexes; DDSs; drug delivery systems; PDA; polydopamine; DNC; drug nanocrystals; SAS; supercritical anti-solvent; BUDP; built-in ultrasonic dialysis process; FA
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: انرژی های اتصال; P4-substituted transition-metal-porphyrins; Density functional theory; Electronic properties; NBO analysis; Binding energies;