بیوسفر

در این صفحه تعداد 68 مقاله تخصصی درباره بیوسفر که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI بیوسفر (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: بیوسفر; Radioecology; Radionuclide transport; Low and intermediate radioactive waste; Dose; Non-human biota; Safety assessment; Hydrology; Land-use; Landscape; Lake; Sea; Biosphere;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: بیوسفر; Strontium isotopes; Rare earth elements and yttrium (REE+Y); Biosphere; Geographical discrimination; Biological availability; REE + Y; Rare earth elements and yttrium; LREE; Light rare earth element (from La to Eu); HREE; Heavy rare earth element (from