بافر

در این صفحه تعداد 156 مقاله تخصصی درباره بافر که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI بافر (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: بافر; Bicarbonate; HEPES; Buffer; Mitochondria; Respiration; 2DOG; 2-deoxyglucose; DMEM; Dulbecco's modified Eagle's medium; FCCP; trifluorocarbonylcyanide phenylhydrazone; PBS; phosphate-buffered saline;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: بافر; bgs; below ground surface; VFS; vegetative filter strip; VFSMOD; Vegetative Filter Strip Modeling System; Best management practices; Buffer; Infiltration; Shallow water table; Vegetative filter strip;