محتوای کربن

در این صفحه تعداد 102 مقاله تخصصی درباره محتوای کربن که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI محتوای کربن (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: محتوای کربن; Municipal solid waste (MSW); Waste composition; Heavy metals; Energy content; Heating value; Nutrients; Carbon content; Ash content; Organic waste; Food waste; Plastic waste; Sample preparation; Analytical methods;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: محتوای کربن; HCLMn; High carbon low manganese; LCHMn; Low carbon high manganese; RD; Rolling direction; ND; Normal direction; EDS; Energy dispersive spectroscopy; SAED; Selected area electron diffraction; FDT; Finish deformation temperature; TNR; Recrystallization sto