نقاط کوانتومی CdTe

در این صفحه تعداد 111 مقاله تخصصی درباره نقاط کوانتومی CdTe که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI نقاط کوانتومی CdTe (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: نقاط کوانتومی CdTe; Visual; Ratiometry electrochemiluminescence; Bipolar electrode; Prostate specific antigen; CdTe quantum dots; DNA-modified gold nanorods;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: نقاط کوانتومی CdTe; RAFT; reversible addition fragmentation chain transfer; CdTe QDs; cadmium telluride quantum dots; poly(TEMAM); poly(N-(2-thiolethyl methacrylamide); DOX; doxorubicin; MCP; metal chelating polymer; CTA; chain transfer agent; NAS; N-acryloxysuccinimide; FRE