سانتریفوژ

در این صفحه تعداد 322 مقاله تخصصی درباره سانتریفوژ که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI سانتریفوژ (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: سانتریفوژ; RFA; recycled fine aggregate; NFA; natural fine aggregate; SSD; saturated surface dry; W/C; water-cement ratio; LWA; lightweight aggregate; OD; oven dry; MIP; Mercury intrusion porosimetry; Recycled fine aggregate; Absorbed water content; Centrifugation;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: سانتریفوژ; WFO; waste frying oil; FFA; free fatty acids; IV; iodine value (number); NEA; Norwegian Environmental Agency; Waste oil; Ash; Filtration; Aqueous extraction; Centrifugation; Iodine number;