چابازیت

در این صفحه تعداد 87 مقاله تخصصی درباره چابازیت که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI چابازیت (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: چابازیت; Chabazite; Cu-CHA; Mesoporous zeolites; DeNOx process; NO reduction with ammonia; NH3-SCR; N2O decomposition; Chabazite; Cu-CHA; Zéolithes mésoporeuses; Processus de DeNOx; Réduction de NO par l'ammoniac; NH3-SCR; Décomposition du N2O;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: چابازیت; Al-Isopro; aluminium isopropoxide; BET; Brunauer, Emmett, and Teller; CH4; methane; CHA; chabazite; CO2; carbon dioxide; DMF; di-methyl formamide; H2; hydrogen; H2O; water; H3PO4; phosphoric acid; Hmim; 2-methyl imidazole; Ludox; colloidal silica solution