عجله ی بی نظیر

در این صفحه تعداد 90 مقاله تخصصی درباره عجله ی بی نظیر که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI عجله ی بی نظیر (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: عجله ی بی نظیر; Microchannel heat sink; Flow disruption; Microchannel design; A review; CA; chaotic advection; CC; corrugated channel; CD-MCHS; convergent-divergent microchannel heat sink; DVs; Dean vortices; FD; flow disruption; FF; friction factor; GMCHS; grooved micro
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: عجله ی بی نظیر; Heat exchanger/reactor; Chaotic advection; Viscous fluids; Continuous mode; Process intensification; Split-And-Recombine pattern;