مشخصات

در این صفحه تعداد 433 مقاله تخصصی درباره مشخصات که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI مشخصات (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مشخصات; Grid modernization; Distribution utility; Investor-owned utility; IOU; Performance measurement; Performance benchmarking; Characteristics; Performance-based compensation; Distribution rate base; Distribution O&M; Reliability; Customer satisfaction; Custom
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مشخصات; ED; erectile dysfunction; IIEF-5; five-item version of the International Index of Erectile Function; PDE5i; phosphodiesterase type 5 inhibitors; S-EM; sex-enhancing medications; Characteristics; Phosphodiesterase type 5 inhibitors; Sex-enhancing medicatio