بازسازی شارژ

در این صفحه تعداد 168 مقاله تخصصی درباره بازسازی شارژ که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI بازسازی شارژ (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: بازسازی شارژ; Dye-sensitized solar cells; Time-resolved spectroscopy; Electron transfer; Electron injection; Dye regeneration; Charge recombination; Photocurrent efficiency
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: بازسازی شارژ; Chl; chlorophyll; CR; charge recombination; CS; charge separation; DCPIP; 2,6-dichlorophenolindophenol; DDM; dodecylmaltoside; ec1/ec2/ec3; Chls involved in ET in PS1 (subscript refers to branch); EPR; electron paramagnetic resonance; ET; electron transfe