هم حلال

در این صفحه تعداد 148 مقاله تخصصی درباره هم حلال که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI هم حلال (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: هم حلال; BHA; butylated hydroxyanisole; DPPH; 2,2-diphenyl-1-picrylhydrazyl; f; mass of CO2 per unit of initial dry material (kg CO2/kg dry bark); f0; parameter to take into account soaking of bark (kg CO2/kg initial dry bark); HAE; hydroalcoholic extract (dry bas
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: هم حلال; [Emim]+; 1-ethyl-3-methylimidazolium; [Bmim]+; 1-butyl-3-methylimidazolium; [Cl]−; chloride; [OAc]−; acetate; [DMP]−; dimethylphosphate; DMSO; dimethylsulfoxide; DMF; N,N-dimethylformamide; DMA; N,N-dimethylacetamide; Ionic liquid; Lignocellulose; P