تثبیت CO2

در این صفحه تعداد 180 مقاله تخصصی درباره تثبیت CO2 که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI تثبیت CO2 (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تثبیت CO2; Bioleaching performance; Microbial succession; CO2 fixation; Transcriptomic response; Ferroplasma spp.; Leptospirillum spp.; Acidithiobacillus spp.;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تثبیت CO2; 3HP/4HB; 3-hydroxypropionate/4-hydroxybutyrate cycle; ACC; acetyl-CoA/propionyl-CoA carboxylase; MCR; malonyl-CoA/succinyl-CoA reductase; MSR; Malonic semialdehyde reductase; HPCS; 3-hydroxypropionyl-CoA synthetase; HBCS; 4-hydroxybutyryl-CoA synthetase;