اکسیداسیون CO

در این صفحه تعداد 1344 مقاله تخصصی درباره اکسیداسیون CO که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI اکسیداسیون CO (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: اکسیداسیون CO; Copper-based catalyst; Heterogeneous reaction; CO oxidation; Selective catalytic reduction; Volatile organic compounds oxidation; Organic pollutant degradation; Soot combustion;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: اکسیداسیون CO; NiAl2O4 binder; CO oxidation; Reduction/oxidation cycles; XRD characterization; Fixed bed reactorLiant NiAl2O4; Oxydation du CO; Cycles de réduction/oxydation; Caractérisation par DRX; Réacteur à lit fixe